Chci být informován e-mailem o akcích a slevách:
Hugo Energise představuje nejnovější pánskou vůni, která svým energizujícím charakterem nenechá nikoho na pochybách o tom, že její nositel je silnou osobností.
Právě proto vyhledávají linii HUGO především muži, jimž nechybí vlastní názor a odvaha řídit svůj život podle vlastních pravidel, muži, kteří dovedou uplatit a prosadit svůj smysl pro vytříbenou stylovost. Jde o typické obyvatele moderního města, s lehkou neúctou k zastaralým tradicím, slabostí pro ležérní eleganci a bezpečnou znalostí své vlastní ceny. Zosobňuje vůně, které souzní s jakoukoliv náladou a do nejjemnějších detailů reprezentují skutečnou podobu muže, jež žije v opravdovém světě.
Složení
Hlava - mandarinka, kumquat, růžový pepř, ananasový meloun, kardamon
Srdce - koriandr, bílá frézie, jalovec, ibišek pižmový
Základ - kakaové boby, indický santál, brazilský palisandr, kůže nubuk a semiš, amyris
|
|
Energise EDT Limitovaná edice 75ml | 950Kč |
|
|
Energise EDT 75ml | 880Kč |
|
|
Energise EDT 125ml | 1090Kč |
|
|
Energise Deostick 75ml | 480Kč |
|
|
Energise Deospray 150ml | 590Kč |
Nákupem testeru výrazně ušetříte, protože neplatíte drahou ozdobnou krabičku. Testery jsou v podstatě stejné zboží jako parfémy, s tím rozdílem, že nemají komerční ozdobnou barevnou krabičku či ozdobnou krytku rozprašovače. Obvykle jsou zabalené pouze v bílé nepotištěné krabičce, díky tomu je jejich cena výhodnější. Obsah je pochopitelně zcela totožný. Pokud kupujete parfém pro sebe a krabičku po otevření vyhazujete, doporučujeme koupit právě tester. V případě, že kupujete zboží jako dárek, doporučujeme koupit parfém ve standardním balení tj. v pěkné ozdobné komerční krabičce.
Energise EDT Tester můžete zakoupit na ProdejParfemu.cz ihned.
Nebyl nalezen žádný příspěvek

DÁMSKÉ PARFÉMY V AKCI
DIOR
Pure Poison EDP
GIVENCHY
Hot Couture EDP
DOLCE GABBANA
The One EDP
LANVIN
Eclat D´Arpege EDP
ELIZABETH ARDEN
Green Tea EDP Tester
ARMANI
Emporio She EDP
GUCCI
Rush 2 EDT
PÁNSKÉ PARFÉMY V AKCI
DOLCE GABBANA
The One for Men EDT
HUGO BOSS
Baldessarini Del Mar EDT
HUGO BOSS
Hugo EDT
DAVIDOFF
Cool Water Man EDT
CALVIN KLEIN
Euphoria Men EDT
DIOR
Fahrenheit EDT
HUGO BOSS
Energise Deostick
HUGO BOSS
Element One Fragrance, One Tree EDT
HUGO BOSS
Element EDT
HUGO BOSS
Element EDT Tester
HUGO BOSS
Element Deostick
Na dobírku: zboží Vám dorazí jako Balík do ruky České pošty do 1-2 pracovních dnů
Osobní odběr: zboží bude připraveno na pobočce pro osobní odběr na adrese Na Florenci 23, Praha 1 do 1-2 pracovních dnů
V současné chvíli je zboží nedostupné a není k dispozici u žádného dodavatele. Nastavte si na produkt hlídacího psa a my Vás budeme informovat ihned po naskladnění této položky.