logo
0

GreenSwan GS Merilin Harmony 60 tbl. + 30 tbl. ZDARMA

  • GS Merilin
AKCE SKLADEM
Kdy obdržím?
Kód: 90212
+ ZDARMA
Akce a slevy k tomuto produktu?
Chci být informován e-mailem o akcích a slevách:
Email:
GS Merilin
GS Merilin Harmonyje vysoce účinný nehormonální preparát určený pro období klimakteria.

Popis

Přípravek GS Merilin Harmonyje určen pro ženy, kterým záleží zejména na psychické pohodě a vyrovnanosti v období klimakteria a které si přejí zůstat svěží i v dalších letech. GS Merilin Harmony představuje nehormonální řešení v období klimakteria, nyní ještě s vyšší účinností.
Přípravek GS Merilin Harmony je bezpečný při dlouhodobém užívání, nezpůsobuje váhový přírůstek a nezhoršuje křečové žíly, kterými trpí v klimakteriu více než třetina žen. Doplněk stravy GS Merilin Harmony je vhodný i pro ženy, které mají pravidelnou menstruaci, ale začínají se u nich projevovat změny spojené s obdobím klimakteria.

Složení v 1 tabletě
250 mg Vápník (fosforečnan vápenatý)
150 mg Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum, extrakt z natě)
20 mg Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa, extakt z oddenku)
0.01 mg Vitamín D3 (cholekalciferol)

Přídatné látky

celulóza, karboxymethylcelulóza (plnidla), stearan hořečnatý (protispékavá látka), hydroxypropylmethylcelulóza, mastek (potahovací látka), oxid titaničitý (barvivo)

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně během jídla.

Balení

60 tablet + 30 tablet ZDARMA - dávka na 3 měsíce

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výroek je bez lepku, bez cuku a bez laktózy.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky na menopauzu.