logo
0

Orling Dermatin 360 kapslí

  • Dermatin 360
AKCE SKLADEM
Akce a slevy k tomuto produktu?
Chci být informován e-mailem o akcích a slevách:
Email:
Dermatin 360
Dermatinje přírodní proteinové dermanutraceutikum s příznivými fyziologickými účinky na normální funkci kůže, které dodává látky potřebné pro její výživu a regeneraci. Podporuje dělení a růst kožních buněk, syntézu a regeneraci kožního kolagenu, jakož i obranyschopnost kůže. Podstatou působení přípravku Dermatinje navození normálního metabolismu kůže.

Popis

Kůže je tvořena pojivovou tkání, která obsahuje buňky syntetizující vláknitou bílkovinu kolagen, který je základním stavebním kamenem pojivové tkáně tvořící pokožku. Kolagen tvoří třetinu všech tělních bílkovin a 70% škáry - hlavní části kůže. Stárnutí kolagenu se projevuje ztrátou hydratace, vznikem různých kožních obtíží, kůže přestává být pevná a pružná, tvoří se vrásky, mění se vzhled pokožky. Podporou regenerace pojivové tkáně výživou obsahující látky ovlivňující metabolismus buněk a zajišťující syntézu kolagenu lze těmto pochodům zamezit.

Složení v 1 kapsli
275 mg Kolagenní peptidy
62.5 mg Kobylí mléko
18.75 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)
2.9 mg Vitamín E (D-alfa-tokoferol)
1.6 mg Kyselina pantothenová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý)
0.63 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý)
0.4 mg Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)
0.0416 mg Vitamín B12 (kyanokobalamin)
0.0333 mg Vitamín A (retinylpalmitát, retinyl-acetát)
0.0292 mg Beta karoten
0.00625 mg Biotin (vitamín B7)
0.00625 mg Jód (jodid draselný)

Přídatné látky

aroma vanilka, želatina, oxid titaničitý

Dávkování

Dospělí 6 kapslí 2x denně (ráno a večer), děti 3 kapsle 2x denně. V případě větších obtíží je možné dávku zdvojnásobit. Koncentrace kolagenních peptidů dosahuje v kůži své nejvyšší hodnoty 12 hodin po požití dávky. Proto je důležité dbát při užívání přípravku na správné dávkování a pravidelné užívání po 12 hodinách. Optimální doba užívání je alespoň 2-3 měsíce, kúru během roku 2-3x zopakujte. V případě citlivé kůže s náchylností k různým kožním problémům je nejvýhodnější užívání trvalé, neboť tak nedochází k vyčerpání zásob látek ovlivňujících metabolismus kožních buněk.

Balení

360 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 12 let a osoby s nesnášenlivostí laktózy. Neobsahuje cholesterol, lepek, sacharózu, konzervační látky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky na pokožku.
Další informace o produktu Dermatin naleznete v článku Jak se cítíte ve své kůži.